Archiwa Bloga

Podstawy socjologii, pytania do doktora Borysa Cymbrowskiego.

        KULTURA ŁUŻYCKA
  1. Kiedy powstała kultura łużycka oraz skąd wzięła się jej nazwa?
  2. Na jakich obszarach obserwujemy jej obecność, a także w jaki sposób dokonuje się podziału na grupy w obrębie tej kultury?
Czytaj dalej / Read more »
Napisano w kursy, zadania Tagi:

Fakt społeczny – śmierć.

Naszym zadaniem było przedstawienie faktu społecznego jakim jest śmierć. Śmierć jest nieunikniona dla każdego człowieka, nie da się jej oszukać czy przechytrzyć.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w kursy, zadania Tagi:

Zadanie 3. Przygotowanie prezentacji multimedialnych.

W nawiązaniu do kolejnego zadania na temat tworzenia i przygotowania prezentacji multimedialnych, chciałybyśmy zaznaczyć zamiar stworzenia, w jak najbardziej możliwy sposób obrazowej, czytelnej, schludnej oraz nasyconej wieloma wykresami prezentacji, w której  postaramy się uniknąć przerostu informacji oraz przysłowiowych suchych faktów.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w dzienniki badaczy, kursy, zadania Tagi:

Zadanie 2. Przygotowanie prezentacji multimedialnych.

W ubiegłym tygodniu po skonsultowaniu z mgr Michałem Wanke programu realizowania powierzonego nam zadania na temat tworzenia i przygotowywania prezentacji multimedialnych, mamy w planie przeprowadzić krótkie wywiady i rozmowy oraz zadać parę pytań z dziedziny multimediów następującym osobom:

  • dr Magdalena Nawrat, Instytut Psychologii;
  • dr Grzegorz Gajos, Instytut Sztuki;

 

Udało skontaktować i umówić się na spotkanie z wyżej wymienionymi osobami, spotkania odbędą się w czwartek w bieżącym tygodniu, tj.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w dzienniki badaczy, kursy, zadania Tagi:

Zadanie na multimedia- konspekt. Przygotowanie prezentacji multimedialnych.

W pierwszym etapie naszej prezentacji chciałybyśmy zwrócić uwagę na plan, którym będziemy się kierować. Po pierwsze musimy zwrócić uwagę na zbiór slajdów, które uwzględnimy później do wyboru kolejności ich omawiania.Czytaj dalej / Read more »

Napisano w dzienniki badaczy, kursy, zadania Tagi:

Przygotowanie prezentacji multimedialnych.

Będziemy korzystać z następujących książek:

- ”Sekrety skutecznych prezentacji multimedialnych”;

- ”Prezentacja, która robi wrażenie”, czyli o tym jak uniknąć 27 najczęściej popełnianych błędów w tworzeniu prezentacji;

- ”Profesjonalna prezentacja multimedialna”.

Czytaj dalej / Read more »
Napisano w dzienniki badaczy, kursy Tagi: