Archiwa Bloga

Ateny 2014 #2

Epidaurus

Kolejne dwa tygodnie października upłynęły nam w Grecji na zwiedzaniu okolicznych i malowniczych miejsc oraz dopilnowaniu spraw uczelnianych. Ze względu na fakt, że pogoda jest nadal niezwykle sprzyjająca, październikowe popołudnia można spędzać na plaży i opalać się do późnych godzin popołudniowych.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w główny nurt, Relacje z pobytów na stypendiach z programu Erasmus Tagi:

Ateny 2014 #1

Marzena i Katarzyna- Oia

Καλημέρα / Kali̱méra from Greece!

Nasza przygoda i udział w programie ERASMUS+ jest jak dotąd najlepszą decyzją, jaką podjęłyśmy na studiach.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w główny nurt, Relacje z pobytów na stypendiach z programu Erasmus Tagi:

Podstawy socjologii, pytania do doktora Borysa Cymbrowskiego.

        KULTURA ŁUŻYCKA
  1. Kiedy powstała kultura łużycka oraz skąd wzięła się jej nazwa?
  2. Na jakich obszarach obserwujemy jej obecność, a także w jaki sposób dokonuje się podziału na grupy w obrębie tej kultury?
Czytaj dalej / Read more »
Napisano w kursy, zadania Tagi:

Fakt społeczny – śmierć.

Naszym zadaniem było przedstawienie faktu społecznego jakim jest śmierć. Śmierć jest nieunikniona dla każdego człowieka, nie da się jej oszukać czy przechytrzyć.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w kursy, zadania Tagi:

Zadanie 3. Przygotowanie prezentacji multimedialnych.

W nawiązaniu do kolejnego zadania na temat tworzenia i przygotowania prezentacji multimedialnych, chciałybyśmy zaznaczyć zamiar stworzenia, w jak najbardziej możliwy sposób obrazowej, czytelnej, schludnej oraz nasyconej wieloma wykresami prezentacji, w której  postaramy się uniknąć przerostu informacji oraz przysłowiowych suchych faktów.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w dzienniki badaczy, kursy, zadania Tagi:

Zadanie 2. Przygotowanie prezentacji multimedialnych.

W ubiegłym tygodniu po skonsultowaniu z mgr Michałem Wanke programu realizowania powierzonego nam zadania na temat tworzenia i przygotowywania prezentacji multimedialnych, mamy w planie przeprowadzić krótkie wywiady i rozmowy oraz zadać parę pytań z dziedziny multimediów następującym osobom:

  • dr Magdalena Nawrat, Instytut Psychologii;
  • dr Grzegorz Gajos, Instytut Sztuki;

 

Udało skontaktować i umówić się na spotkanie z wyżej wymienionymi osobami, spotkania odbędą się w czwartek w bieżącym tygodniu, tj.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w dzienniki badaczy, kursy, zadania Tagi: