Autor: Monikala

Na zakończenie.

Projekt dobiegł końca, jednak my to jest grupa młodych socjologów działających w Kędzierzynie-Koźlu chcemy jeszcze podzielić się wrażeniami ze spotkania podsumowującego naszą działalność.  … Czytaj dalej / Read more »

Napisano w Młodzi socjologowie rozwiązują lokalne problemy

Przed kampanią- po trzecim spotkaniu.

Przed weekendem majowym odbyło się trzecie spotkanie z licealistami w Kędzierzynie-Koźlu. Reprezentanci naszej grupy wraz z licealistami rozpoczęli na nim burzę mózgów i ustalili szczegóły dotyczące tego jak będzie wyglądała nasza kampania.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w Młodzi socjologowie rozwiązują lokalne problemy

Drugie spotkanie z licealistami I LO w Kędzierzynie-Koźlu

W czwartek, 2 lutego, odbyło się, po długiej przerwie, drugie spotkanie w Liceum w Kędzierzynie Koźlu. Pojechałyśmy tam w osłabionym składzie – tylko w trójkę (nie licząc sprzętu, który pewnie ważył więcej od nas samych razem), lecz dałyśmy sobie radę i wraz z licealistami bardzo szybko uporaliśmy się z zadaniem, które sobie wyznaczyliśmy.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w Młodzi socjologowie rozwiązują lokalne problemy Tagi:

Grupa Kędzierzyn-Koźle- I LO

Po środowym spotkaniu z mgr Michałem Wanke ustaliliśmy wspólnie metodę zbierania danych dotyczących naszego problemu lokalnego tj. „Miasto nocą”.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w Młodzi socjologowie rozwiązują lokalne problemy Tagi:

Wrażenia po pierwszym spotkaniu

Jesteśmy już po pierwszym wyjeździe i spotkaniu z uczniami I LO w Kędzierzynie-Koźlu. Postanowiliśmy pokazać Wam dwa spojrzenia na to spotkanie.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w Młodzi socjologowie rozwiązują lokalne problemy Tagi: ,

Myspace

Myspace jest serwisem społecznościowym założonym w 2003 roku przez Toma Andersona i Chrisa DeWolfe’a, na którym obok przyjaciół, znajomych czy sąsiadów poznać możemy m.in.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w zadania Tagi:
Top