Kategoria: zadania

Dobór próby. O badaniu technik sprzedaży.

Dobór próby w moim przypadku będzie celowy, ale oparty na dostępności badanych. Planuję przeprowadzić badania na osobach, które zajmują się aktywną sprzedażą.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w zadania Tagi: ,

Dobór próby. Miasto, masa, maszyna. K.Furca

Moje badania będą miały charakter jakościowy. Promotor kazał zrobić 15 wywiadów, więc tyle postaram się zrobić.
Dobór próby będzie celowy, ale też w dużej mierze oparty na dostępności badanych.  … Czytaj dalej / Read more »

Napisano w zadania Tagi: ,

Praktyczne czy nie praktyczne? Dobór próby

Badanie zostanie przeprowadzone na losowej, reprezentatywnej próbie studentów dwóch największych opolskich uczelni publicznych. Taki dobór próby pozwoli na zbadanie natężenia badanego przeze mnie zjawiska, pozwoli na uogólnienie wyników na wszystkich studentów tych uczelni.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w zadania Tagi: ,

Co z tym zapachem… – dobór próby

W związku, że moje badania mają charakter jakościowy dobór próby ma charakter celowy i nie spełnia kryterium reprezentatywności w sensie statystycznym.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w zadania Tagi: ,

O śnie na jawie czyli jak praca magisterska spędza mi sen z powiek cz.3

Ideałem, jeśli chodzi o dobór próby w badaniach związanych z pracą magisterską, byłaby próba reprezentatywna powzięta z terytorium całego kraju.… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w zadania Tagi: ,

Socjologiczne spojrzenie na tajne organizacje cd.

W swojej pracy magisterskiej wykorzystuję dwie teorie – niewidzialnej religii Thomasa Luckmanna i powrotu magii Massimo Introvigne. Teorię Luckmanna wybrałem ponieważ daje ona odpowiedź na pytanie dlaczego respondenci zajmują się okultyzmem?… Czytaj dalej / Read more »

Napisano w zadania Tagi: ,
Top