Płatny staż: asystent menadżera kampanii (reklamowych)

Agencja marketingowa Emblemat.com poszukuje kandydata/kandydatkę otwartego/otwartą na wyzwania i twórczy wysiłek, chętnego/chętną do nauki i realizacji ambicji zawodowych w ramach płatnego stażu na stanowisku:

  • asystenta/asystentki Project Managera
  • Miejsce pracy: Opole

Project Manager to osoba, która odpowiada za planowanie, wdrożenie, koordynację i nadzór działań w ramach projektu / realizacji / kampanii / event’u. Manager nawiązuje i utrzymuje kontakt ze wszystkimi interesariuszami działania: klientem, zespołem, podwykonawcami, kierując i kontrolując postępy prac w jego ramach, dbając o jak najlepszą realizację parametrów (zakres, koszty, czas) do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Oczekiwania:
Od kandydata/kandydatki oczekujemy umiejętności, wiedzy, doświadczenia i cech osobistych umożliwiających pracę na ww. stanowisku, tzn.:

  • umiejętność pracy projektowej – twórczej, nieoperacyjnej, zorganizowanej, w oparciu o wyznaczone cele; zdolność analitycznego myślenia; inicjatywa w działaniu; – w praktyce!
  • umiejętność efektywnej komunikacji; łatwość rozwiązywania problemów; umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z interesariuszami; – w praktyce!
  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami; umiejętności interpersonalne
  • sprzyjające pracy projektowej; umiejętności zarządzania zadaniami w czasie; – w praktyce!
  • podstawowa wiedza z zakresu marketingu; – w praktyce!

Oferujemy:
Oferujemy interesującą pracę w dynamicznym otoczeniu b2b; obowiązki i zadania sprzyjające rozwojowi; ciekawy przedmiot działania i kreatywny charakter pracy; pracę w młodym zespole.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie zgłoszenia i CV na adres mailowy: staz@emblemat.com do 25 lutego 2013 r. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Napisano w praca, Praktyki zawodowe, oferty pracy i staży Tagi: , ,

Dodaj komentarz