Warsztaty: Manipulacja sondażami. Czy sądzi Pan/Pani, że nauka może kłamać?

Manipulacja sondażami. Czy sądzi Pan/Pani, że nauka może kłamać?.

Zajęcia odbędą się 3. czerwca, o godzinie 15:30 w sali 15 Collegium Civitas.

Uczestnicy warsztatów zdobędą praktyczną, metodologiczną wiedzę na temat konstruowania i przeprowadzania badań sondażowych, a także prezentowania ich wyników. Poruszona zostanie kwestia manipulacji poprzez badania sondażowe, a uczestnicy zostaną uwrażliwieni na krytyczną ocenę pojawiających się w mediach wyników badań ankietowych.

Jeżeli zastanawiasz się czy wybrać się na studia II stopnia na kierunku socjologia, to warsztaty są dobrą okazją by sprawdzić, co robi się na tych studiach. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o udziale w warsztatach. Koordynatorką warsztatów jest dr Magdalena Piejko.

Ilość miejsc jest ograniczona (15 osób), decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych za pomocą formularza.

Napisano w główny nurt Tagi: , , ,
0 comments on “Warsztaty: Manipulacja sondażami. Czy sądzi Pan/Pani, że nauka może kłamać?
1 Pingi/Trackbacki dla "Warsztaty: Manipulacja sondażami. Czy sądzi Pan/Pani, że nauka może kłamać?"
  1. […] wziąć udział w warsztacie? Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie (dostępne tutaj). Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność […]