Scenariusz wywiadu + kwestionariusz ankiety + próby

Dziękuję wszystkim z grupy projektu, którzy zechcieli wpisać swoje uwagi z ostatnich zajęć do dokumentu. Na tę chwilę, praktycznie zamknęliśmy scenariusz wywiadu; mamy szkielet kwestionariusza ankiety, mamy wylosowaną próbę (N=376) do ankiety

  1. Na jutrzejszym spotkaniu przećwiczymy scenariusz wywiadu. Będziemy badanymi i badaczami (zmieniać się), żeby zobaczyć, jak działa scenariusz.
  2. Wybierzemy też próbę do wywiadów. Matryca wciąż jest bardzo słabo zapełniona, dlatego wybierzemy tylko badanych do 1. etapu – po jednym na każdego studenta i zaczniecie je umawiać i realizować.
  3. Kwestionariusz ma już swoją strukturę, proponuję jednej osobie jako dodatkowe zadanie (do oceny lub do nauki) przepisanie go do systemu ankietującego. To nic specjalnie trudnego, a umiejętność przydatna. Pokażę, jak to się robi, oczywiście – można to przygotować z domu po zalogowaniu. Poprawimy go po wprowadzeniu, przetestujemy na sobie i będzie można zaczynać.
  4. Próba do badania ankietowego jest już wylosowana. Możecie ją zobaczyć tutaj (oczywiście, ta informacja jest tylko i wyłącznie dla nas, po to, żeby dotrzeć do badanych!). W naszej grupie regularnie chodzi tylko 15 osób (które mają szansę zaliczyć ten kurs), więc przypada na każdego dokładnie 25 osób do skontaktowania się z. Co prawda 376/15= 25 z drobną resztą, ale jedną z osób wylosowanych jest pani Renata, co się świetnie składa, bo nie trzeba będzie jej szukać! Proponuję, żeby każdy z Was wpisał swoje imię i nazwisko w kolumnie G przy 25 „swoich” badanych. Uwaga, jeszcze nie kontaktujemy się z nimi! A nawet ci, którzy się pospieszą mogą brać po 14 osób, bo ja z kilkoma z listy mam zajęcia, to sam ich poinformuję. 4 pierwsze osoby tak mogą zrobić.
Napisano w ogłoszenia do kursów Tagi:

Dodaj komentarz