Transkrypcje i kwestionariusz

Mam nadzieję, że transkrypcje idą grupie projektu badawczego sprawnie. Przypominam, że wytyczne do tego, jak je robić znajdziecie w menu zasoby, po lewej strony, u góry. Nie trzeba stosować żadnych znaków, wystarczy poprawna polszczyzna i [kwadratowy nawias] tam, gdzie to uzasadnione/potrzebne.

Większość z was jest już po wywiadach, proszę jak najszybciej uzupełnić brakujące notatki, pliki nagrań, ew. przeprowadzić brakujące wywiady. Niestety, nie zdążyłem dziś wrócić ze spotkania poza Opolem, mimo, że organizatorzy zapewniali, że zakończy się w odpowiednim czasie i dlatego nie mogłem się z wami spotkać. Nic straconego, pracujecie teraz przede wszystkim nad przygotowaniem transkrypcji:

1. Transkrypcje trzeba zrobić w programie F4 (najlepiej w Socjolabie) albo w Atlasie (instrukcja – patrz powyżej). Jeśli ktoś ma kłopoty, proszę zgłosić się po pomoc do mnie. Wyjściowy format: RTF.
  2. Ostateczny termin wgrania transkrypcji do folderu z nagraniami na Dysku Google to: środa 8 stycznia.

Dzięki uprzejmości Dominiki Wi., Renaty i Grzegorza mamy prawie gotowy kwestionariusz w systemie ankietującym. Po ostatnich poprawkach Renaty spróbujemy jutro go uruchomić z Grzegorzem i Renatą (chętnych zapraszam do umówienia się na konkretną godzinę w Socjolabie, a Grzegorza i Renatę proszę o kontakt w tej sprawie). Jak tylko uruchomimy ankietę, damy znać wszystkim, żeby zaczęli kontaktować się z badanymi. Może przez 2 tygodnie przerwy świątecznej studenci będą mieli sporo czasu, żeby wziąć udział w badaniu.

Proszę jeszcze o zwrot dyktafonów, najlepiej jutro (o ile nie są komuś jeszcze potrzebne, to proszę o mejla, że ktoś zostawia sobie dyktafon na przerwę świąteczną).

Życzę wszystkim dobrych świąt lub przerwy świątecznej, jeśli ich nie obchodzicie!

Napisano w ogłoszenia do kursów Tagi: