Przed końcem semestru: grupa projektu

Jeszcze sporo pracy, ale też dużo za nami, więc szybko podsumuję:

 1. Koleżanki i koledzy z innej grupy tego kursu pomogą przy transkrypcjach. Zajmą się Waszymi wywiadami z numerem 2., to znaczy, możecie numery pierwsze tylko brać pod uwagę do wykonania samemu.
 2. Wciąż nie rozpoczynamy ankiety – poprawek jest naprawdę dużo, bez pomocy idzie to też wolniej. Dam znać, kiedy to będzie gotowe. Wciąż można się zaangażować.
 3. Jak ustaliliśmy już tydzień temu, żeby zaliczyć ten kurs, trzeba jeszcze:
  1. Przygotować jedną transkrypcję ze swojego wywiadu.
  2. Dotrzeć do wyznaczonych sobie respondentów ankiety (uwaga, jeszcze nie teraz!).
  3. Uzupełnić ewentualne braki, jeśli nie pozwalają one otrzymać choćby minimalnej oceny pozytywnej.
  4. Spotkać się ze mną na indywidualnej rozmowie o swoim udziale w kursie. Tutaj ustalimy wasze indywidualne oceny.
 4. Ocenianie na pewno bardzo was interesuje. Punktem wyjścia jest 3. Dla każdego, kto chodził, wykonywał zadania, po prostu był – ocena dostateczna. Więcej lub mniej, zależeć będzie od tego, co wnieśliście do zajęć, dyskusji, projektu, z jakim zaangażowaniem i refleksyjnością wykonywaliście zadania i jak rozwinęliście się poprzez udział w tym kursie.
 5. Dla wszystkich z zaległościami: nie widzę problemu, żeby dać każdemu szansę. Jednak biorąc pod uwagę nakład pracy (patrz liczba punktów ECTS za ten kurs) niektórych osób, nakład pracy tych, którzy chcą odrobić będzie całkiem duży. Trzeba być w porządku wobec całej grupy.
 6. W związku z wszystkim powyższym, myślę, że nie ma potrzeby, żebyśmy usiłowali wystawić oceny za wszelką cenę do końca stycznia, lepiej dać sobie czas do końca sesji, a nawet do końca sesji poprawkowej. Byle nie później!
Napisano w ogłoszenia do kursów Tagi:

Dodaj komentarz