Transkrypcje (i ostatnie poprawki przed uruchomieniem ankiety)

Kilka informacji na temat tego, na jakim etapie jesteśmy:

  • Kwestionariusz jest już w ostatnich poprawkach, proszę wprowadzać swoje uwagi tutaj. W niedzielę go uruchomię i poinformuję Was, że możecie zająć się kontaktem ze swoimi badanymi.
    Szukam dwóch osób do przetestowania w systemie ostatecznej wersji w niedzielę, proszę o kontakt (zwłaszcza tych, którym brakuje czegoś).
  • Transkrypcje: należy wskazać w matrycy te wywiady, których nagrania mogę jutro oddać do transkrypcji pomocnikom z drugiej grupy. Tylko te, które zaznaczycie przekażę. Do swoich transkrypcji możecie też użyć webowej aplikacji OTranscribe. Możn poznać ją samemu – można spotkać się ze mną, żeby poćwiczyć. Nie używamy żadnych znaków tranksrypcji, poza [kwadratowymi nawiasami] gdzie wpisujemy coś, czego nie dało się zrozumieć – [niezrozumiałe] oraz ważne wydarzenia niewokalne – [śmieje się], [szczeka pies].
  • Termin rozmowy zaliczeniowej: wiecie już, co trzeba zrobić. Pytanie, do kiedy. Proponuję, żebyście pisali w komentarzach propozycje dat i godzin, może to być nawet w pierwszym tygodniu lutego. Bylebyście mieli wszystko zrobione.
Napisano w ogłoszenia do kursów Tagi:

Dodaj komentarz