Raport: Katalizatory wiedzy

katalizatory-wiedzy-coverKrajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii opublikowało nasz raport

KATALIZATORY WIEDZY. Alternatywny dyskurs o substancjach psychoaktywnych na podstawie analizy forum internetowego Hyperreal

Zachęcamy do lektury, zwłaszcza, że to badanie to w dużej mierze (ciężka) praca naszych studentów, którzy nam pomogli realizować wywiad, transkrybować je, kodować materiał i przygotować go do analizy. To: Kamil Bonk, Małgorzata Dalmata, Aleksandra Guszpit (doktorantka z wydziału HP), Diana Jahn, Monika Kaczmarek, Agnieszka Sendecka, Renata Szewczyk, Karolina Trościanka oraz Arkadiusz Jasiński i Małgorzata Malz, którzy pomogli w pisaniu jednego rozdziału raportu.

Dla pokolenia tl;dr wszystkich zainteresowanych mamy też infografikę:infografgrafika_alternatywny_rynek_hyperreal

Napisano w główny nurt Tagi: , , , , , ,