Pisanie raportu (2)

Chciałbym bardzo zachęcić was do kontaktu ze mną. Niektóre grupy zrobiły to w Socjolabie – jestem bardzo często i łatwo dostępny – a z innymi kontaktujemy się np. przez współdzielone dokumenty Google – nawet łatwiej przeglądać pracę grupy, komentować i pomagać.

Przypominam, że do końca sesji poprawkowej zostały niecałe 3 tygodnie i warto by było powoli kończyć.

Jak napisać raport? Przeczytajcie te wskazówki. Dobrym pomysłem jest korzystanie z pytań badawczych i mem, które już rozpisaliście – dobrze je rozlokujcie w planie raportu i pozostanie odpowiedzenie na pytania – przy pomocy waszych kodów – kluczowych kategorii i cytatów – dowodów.

Niezłym kontekstem dla naszej pracy jest debata na łamach Kultury Liberalnej – polecam wyjść od tego tekstu i przejrzeć inne z tego wątku.

Przypominam, że prosiłem o kontakt mejlowy ponad 2 tygodnie temu i nie wszystkim to się udało. Przypominam, że 16.02. – to jest w poniedziałek – mija termin oddania pierwszej wersji raportu. Wtedy też mija szansa na zdobycie 5.0 z tego kursu.

Chciałbym też zaproponować najlepszej grupie publikację naukową w małym wydawnictwie, które szykuję – jeśli staracie się o stypendium, myślicie o nauce – jest o co walczyć. Ale warunkiem wstępnym jest dobra pierwsza wersja raportu. W poniedziałek!

 

Napisano w ogłoszenia do kursów Tagi:

Dodaj komentarz