Praktyka badawcza w Akademickim Centrum Karier

Budujemy interdyscyplinarny zespół do pracy (i nauki!) przy badaniach karier zawodowych absolwentów uniwersytetu. Dajemy możliwość rozwoju w różnych kierunkach i zdobycie różnorodnego doświadczenia. Zapraszamy do zespołu na wszystkich etapach pracy, do angażowania się we wszystkie lub wybrane zadania w ramach projektu.

Będziemy przeprojektowywać metodologię badania, włącznie z komunikacją i docieraniem do respondentów. Zmienimy narzędzia badawcze, ilościowe i jakościowe. Uruchomimy kwestionariusza ankiety online, stronę internetową badadania, dotrzemy do absolwentów, żeby przeprowadzić pogłębione wywiady i dodzwonimy się do nich, żeby przeprowadzić wywiad telefoniczny.

Będziemy pracować w SPSS, Atlas.ti, Limesurvey, Illustrator, Photoshop i WordPress, a nawet Google Drive. Nie musisz umieć – chcemy, żebyś chciał/a się nauczyć!

Prace koncepcyjne zaczniemy w maju, realizację badania w wakacje, a od września będziemy analizować dane i pisać raport do końca roku.

Poza doświadczeniem i realnym wpływem na realizację badania, oferujemy miejsce w akademiku w wakacje (lipiec, sierpień, wrzesień). Jesteśmy elastyczni gdy idzie o miesiące praktyki, które wybierzesz, zadania, na które się zdecydujesz i nawet godziny, w których zechcesz pracować.

Napisz krótki list motywacyjny, przyślij swoje CV, a my zaprosimy cię na rozmowę kwalifikacyjną: kariera@uni.opole.pl – czekamy na zgłoszenia do 6. kwietnia 2015.

Więcej informacji: pobierz PDF.

praktyka-kariery-absolwentow-2015

Napisano w dla studentów, główny nurt Tagi: , , , , , , , ,