Stowarzyszenie Opolski Klub Biznesu zaprasza na szkolenia

SZKOLENIE Z ZAKŁADANIA I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

• Data: 22.11.2011 godzina 8:30
  • Miejsce: Sala konferencyjna, I piętro, Miejskie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Żeromskiego 3, vis a vis Kina HELIOS.

Szkolenie z zakresu otwierania, ale i prowadzenia działalności gospodarczej, będzie trwało 8 godzin szkoleniowych i będzie przeprowadzone metodami aktywnymi przy udziale grupy. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jak przygotować się do prowadzenia własnego biznesu, jak przejść procedurę rejestracyjną, na co zwrócić uwagę w początkowych stadiach rozwoju firmy i jak radzić sobie z kolejnymi wyzwaniami.

SZKOLENIE Z DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH W FIRMIE

• Data: 24.11.2011 godzina 8:30

Rozwój działań marketingowych w mikro, małychi średnich przedsiębiorstwach – to szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników firm, z zakresu promocji firmy i działań marketingowych. 8-godzinne szkolenie obejmuje takie zagadnienia jak: promocja marki, skuteczny wizerunek, pozyskiwanie nowych klientów, skuteczne działania marketingowe.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

• Chcesz skonsultować pomysł na biznes lub plan marketingowy?
  • Chcesz dowiedzieć się więcej o wsparciu dla młodych firm lub jak powinieneś promować swoją markę?
  • Masz pomysł, a nie wiesz jak się za niego zabrać?
  • Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!
  • Umów się już dziś i skorzystaj z porad ekspertów.
  • Ilość godzin bezpłatnych konsultacji jest ograniczona.

Aby się zapisać, wyślij swoje imię i nazwisko na adres szkolenie@okb.org.pl, a my potwierdzimy Twoje zgłoszenie.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt jest współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Opola.
BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZY – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Zapraszamy.