Proseminarium ST, 2 lic.

Dla proseminarzystów profesora Stevena Tucha podsumowanie ostatniego spotkania, po polsku:

1. Dopracowujcie swoje tematy, trochę wskazówek o pisaniu prac znajdziecie tutaj;
  2. Wytyczne do napisania proposala na styczeń można pobrać stąd: PROPOSAL_OUTLINE.
    Proposal trzeba mieć przygotowany na pierwszy tydzień stycznia – to nie będzie jeszcze ostateczny plan waszej pracy, ale podejdźcie do tego z najwyższą koncentracją. Każdy z punktów poza ostatnim należy opisać tekstem o objętości 1/2 do 1 strony normalizowanego druku (1,5 linii odstępu, krój Georgia bądź Arial, rozmiar 12, marginesy 2,5 cm z każdej strony)
  3. Wskazówki dotyczące tłumaczenia pojęć socjologicznych na angielski możecie znaleźć tu.
  4. Następne spotkanie odbędzie się w środę, 19 21 grudnia o 14.00 w sali 220. Obecność bezwzględnie obowiązkowa!
Napisano w dla studentów Tagi: ,
2 comments on “Proseminarium ST, 2 lic.
  1. Ewelina napisał(a):

19 grudzień to poniedziałek, środa to 21 grudzień. Umawialiśmy się na 21.12 jak coś.

2. Michał Wanke napisał(a):

słusznie, dziękuję za czujność!