Po planach

Szanowni Państwo! Przeglądnąłem Wasze plany i problemy – jeśli nie skomentowałem, znaczy, że nie mam uwag. Proszę przeglądnąć swoje wpisy – czasami brakowało drugiego planu, czasem trzeba nieco jeszcze dopracować Wasz pomysł.

Spóźnieni:

Już teraz widzę dwa (technicznie – trzy, ale nie będę się licytował o 4 minuty kolegi Wojciecha) spóźnione wpisy. Termin jest oczywiście jednym z kryteriów oceny i mocno sugeruję osobom, które z różnych przyczyn („bo mi nie działał internet„) zalegają lub spóźniały się z prostymi zadaniami, żeby brały dodatkowe zadania, aby jakoś wyratować pozytywną ocenę na koniec. Nie stwarzajmy sobie kłopotów, proszę!

Dodatkowy czas na zamieszczanie wpisów (o obniżonej wartości, jeśli chodzi o ocenę na koniec) wyznaczam do końca poniedziałku. Później możecie już sobie darować. Do poniedziałku także doślę uwagi do zmian – więc dokonujcie ich do godziny 18.00 w poniedziałek, żebym miał czas na sprawdzenie wieczorem. Jeśli ktoś zmienia plan lub problem w wyniku moich komentarzy, proszę, żeby dodał komentarz ‚wprowadziłam/em poprawki’, tak, żebym wiedział, czyje prace mam przeglądać!

Abstrakty:

Wspominałem na zajęciach, że w związku z tym, iż piszecie aż dwie prace pisemne, nie ma najmniejszego sensu, żebyście jeszcze dla mnie generowali trzecią rzeczy (zgodnie z syllabusem, miał to być wpis na blogu o podobnym charakterze jak Wasze prace na zaliczenie wykładu, ale krótszy). Dlatego ja będę prosił o pracę na wykład z dodanym abstraktem (będę chciał go – oraz plan – porównać z treścią Waszego tekstu). Jeszcze wyjaśnię na zajęciach, jak pisze się abstrakt, ale zapraszam do lektury wpisu na ten temat. Akceptuję abstrakty w języku polskim lub po angielsku – chętnych zapraszam i namawiam do pisania w innych językach!

Formatowanie

Proszę, żeby każdy sformatował obie prace w następujący sposób:

  • krój pisma: Georgia lub inny stadardowy serif (co to jest serif?)
  • rozmiar pisma: 12 pkt
  • odstępy: 1,5 wiersza
  • marginesy: 1 cm z każdej strony
  • bibliografia w stylu APA lub Chicago
  • format pliku: rtf lub doc

Na środę!

Nie zapomnijcie o tym, że i na środę jest jeszcze trochę pracy.

Napisano w ogłoszenia do kursów Tagi: ,

Dodaj komentarz